Illustration

Світлана ЛІСТРОВА

Незалежний експерт з трудового та податкового законодавства 20-річний досвід головного бухгалтера (бухгалтера).10-річний досвід у сфері консалтингу, розробки локальних і внутрішніх документів
Автор понад 2000 публікацій у бухгалтерських і кадрових виданнях «Кадрових України», «Головбух», «Все про бухгалтерський облік», «Баланс», «БУХГАЛТЕР&ЗАКОН», «Інтерактивна бухгалтерія», «БухгалтеріяUA», «Бухгалтерія АГРО».Проведення авторських і корпоративних семінарів, вебінарів, курсів, практикумів.Понад 1500 годин лекторської практики, автор навчальних курсів «Заробітна плата», «Кадровий облік», «Кадри і зарплата»

Колеги говорили: «ти народилася бухгалтером»…
Бажання аналізувати ситуацію, досліджувати, заходити власне рішення й брати на себе відповідальність відіграло важливу роль у моїй бухгалтерській кар’єрі. На кожному місці роботи через рік уже було підвищення, але через певний час хотілося змін і новизни.
Уже працюючи головним бухгалтером у великій організації, отримала другу вищу освіту у Національній академії державного управління при Президентові України. Тому що мені хотілося розширити горизонти можливостей, отримувати нові знання та реалізувати їх на практиці.
Саме бухгалтерські видання, яких у нас досить багато, підштовхнули мене на кардинальні зміни в кар’єрі. Шукаючи в них відповіді на свої запитання, я ретельно вивчала аналітичні матеріали, й вирішила спробувати писати статті. Першу свою статтю писала місяць, шліфуючи її і болісно сприймаючи критику. Результат – її відразу опублікували в одному з відомих видань майже без правок. Уже через кілька місяців була робота в газеті «Все про бухгалтерський облік». У перший же рік роботи мене визнали кращим автором року. В це було важко повірити…
Близько 5 років праці у одному з найбільших бухгалтерських видань у якості бухгалтера-експерта були «золотим» часом, коли я зрозуміла, що від праці можна отримувати неймовірне задоволення та приносити користь суспільству. Нині написання статей стало моїм хоббі.
Надихаюся новими ідеями та заряджаюся енергією на практичних семінарах і навчальних курсах, де маю нагоду поділитися з колегами досвідом перевірок і кадрових аудитів, підказати, як виправити недоліки й порадити, як захиститися від контролерів.
Найбільше позитиву й задоволення отримую, коли допомагаю вирішити складні питання клієнтам, виправити помилки, доки їх не знайшли контролери. Не менш цікаво та корисно розробляти документи, які захистять клієнта під час податкової чи трудової перевірки та в суді. Це моя головна професійна справа.Світлана Лістрова


Диплом

Illustration
Illustration

ACCA

АCCA — міжнародна професійна бухгалтерська організація, яка надає кваліфікації для працівників у сфері фінансів, аудиту, менеджменту та бухгалтерії.