Тривалість заходу:

з 11:00 до 13:00

Формат:

Вебінар

Лектор:

Світлана ЛІСТРОВАнезалежний експерт з питань трудового законодавства, бухгалтерського обліку та оподаткування, ACCA DipIFR (RUS).

Вартість:

БЕЗКОШТОВНО 

ПРОГРАМА

1. Кадри вирішують все?! Як правильно скласти наказ про прийняття на роботу за вимогами ДСТУ 4163-2020?Який документ вимагати під час працевлаштування, якщо немає трудової?● Посадова інструкція – штрафонебезпечний документ!● Чи може директора ТОВ заміщувати бухгалтер або інспектор з кадрів?● Жінка у відпустці по вагітності та пологах: тимчасове виконання обов’язків чи строковий договір?● Працівник написав заяву на звільнення і захворів: чи можна звільнити?● Працівника немає на роботі в день звільнення: як видати копію наказу про звільнення?● Чи може сумісник розраховувати на оплату Е-лікарняного?
2. Як не помилитися в розрахунку зарплати?● КМУ змінив порядок розрахунку середньої зарплати: аналіз змін● Щорічна основна та додаткова відпустка підряд: як визначати розрахунковий період● Дитяча відпустка батьку, коли дружина не працює: чим підтвердити?● Чи потрібно округлювати проміжні цифри під час розрахунку ● Бухгалтер став провідним, перевели з місячного окладу на погодинну оплату: як індексувати зарплату? ● Перевели на іншу професію без зміни тарифної ставки – індексації не буде?● Помилилися в розрахунку зарплати: коли можна утримати зайву суму? ● Звільненому не доплатили індексацію і компенсацію: чи варто доплачувати?
3. Відрядження: нестандартні ситуації● Як компенсувати працівнику вибуття у відрядження у вихідний або святковий день?● Направили у відрядження внутрішнього сумісника: як табелювати й оплачувати сумісництво?● Тривалість відрядження по Україні понад 30 днів: так можна чи ні?● Один наказ на відрядження без підтвердних документів: що з добовими?● Навіщо потрібні Положення про відрядження, посвідчення про відрядження та Звіт про виконану роботу у відрядженні?● Директор у відрядженні оплатив ресторан: чи можна відшкодувати як представницькі витрати?
4. ЄСВ і ПДФО & Податковий розрахунок Помилка в ПІБ чи ІПН застрахованої особи: способи виправлення різні● Помилково нарахована зарплата за 15 днів серпня (замість 21-го) – виправляємо в вересні: що в Податковому розрахунку?● Сторнована зарплата за липень, замість неї – лікарняний: що в Податковому розрахунку?● Компенсація, лікарняні, відпускні, нараховані після звільнення, – без ЄСВ● Страхові виплати на користь працівника: грошова чи негрошова форма?● Працівник не надав авансовий звіт – оподатковуємо всю суму як надміру витрачені кошти?
ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ УЧАСНИКІВ ВЕБІНАРУ

КОЖЕН УЧАСНИК ЗАХОДУ ДОДАТКОВО ОТРИМАЄ

ЧЕК-ЛИСТ: як провести аудит трудових книжок